Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś
Zakupy

Życzenia ślubne cytaty czyli o miłości słów kilka

Data publikacji 1 grudnia 2020


Ślub to najważniejszy moment w życiu pary młodej. Złożenie małżeńskiej przysięgi to wyraz wielkiej odpowiedzialności. Każda para musi być świadoma swoich praw i obowiązków. Trzeba jednak pomyśleć również o bardziej przyjemnych kwestiach, czyli o weselu i prezentach.

Ulubiony cytat

Każda szczęśliwa młoda para oczekuje życzeń i prezentów. Życzenia ślubne cytaty to doskonały pomysł, jeżeli goście nie potrafią wymyślić dobrych życzeń, ponieważ nie mają do tego talentu. Wiele osób nie ma niestety talentu do takich spraw. Wtedy z pomocą przychodzą gotowe cytaty doskonały na ślub. Można dopasować je do państwa młodych. Takie cytaty mogą znaleźć się na kartce z życzeniami ślubnymi. Jeżeli para młoda jest zakochana w określonego rodzaju muzyce, można to z powodzeniem wykorzystać. Można wtedy znaleźć cytat ulubionego zespołu muzycznego. Taki cytat musi odzwierciedlać gust państwa młodych.

Właściwe słowa

Ślubne życzenia zazwyczaj składa się po wyjściu z kościoła albo urzędu stanu cywilnego. Czasami jednak sytuacja wymusza wysłanie tylko i wyłącznie kartki z życzeniami. Taka forma również jest właściwa jeżeli nie można zrobić inaczej. Znalezienie odpowiedniego cytatu może sprawić parze młodej sporo radości. Warto zorientować się, czy para młoda ma jakiegoś ulubionego pisarza albo piosenkarza. Może być to także starożytny filozof. To jest także wiele pięknych cytatów religijnych między innymi z Biblii. Można z powodzeniem je wykorzystać.

Wybór prezentu

Jeśli chodzi o wybór ślubnego prezentu, warto skonsultować ten wybór z parą młodą. Niedobrze jest dopuścić do sytuacji, kiedy para dostaje na przykład pięć żelazek. W obecnych czasach wiele par mieszka ze sobą przed ślubem i nikogo to nie dziwi. Dlatego też pary zazwyczaj dorobiły się już pewnych rzeczy materialnych. Nie ma sensu kupować wyposażenia mieszkania. Może jednak zdarzyć się, że para młoda właśnie tego sobie życzy i przygotowała listę potrzebnych rzeczy. Warto jednak niezależnie od prezentu pomyśleć o szczerych życzeniach. Taki miły akcent zawsze powoduje uśmiech na twarzy pary młodej. Warto poświęcić na wybranie życzeń więcej czasu. Złym pomysłem jest robienie tego na ostatnią chwilę.

Piękna kartka ślubna

Warto zainwestować w bardzo ładną kartkę ślubną. Często zdarza się, że para młoda przechowuje te kartki przez wiele lat. Warto, aby mieli piękną pamiątkę. Dlatego też trzeba kupić taką kartkę już na długo przed planowanym ślubem. Szukanie na ostatnią chwilę zawsze przynosi złe rezultaty.

Redakcja swietlnie.pl

Maciej, ekspert i redaktor na stronie Swietlnie.pl, to pasjonat nieruchomości, budownictwa oraz designu wnętrz. Jego głównym celem jest dzielenie się wiedzą na temat najnowszych trendów, praktycznych porad oraz inspirujących pomysłów z obszaru architektury i aranżacji wnętrz.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?